cerastes سواری کرمان میلیون دوچرخه

cerastes: سواری کرمان میلیون دوچرخه زاهدان دوچرخه سوار دوچرخه سواری ورود تیم

گت بلاگز اخبار حوادث فرار مرد شیشه‌ای پس‌ از قتل همسر

مرد شیشه‌ای که با ضربه‌های مرگبار چاقو همسرش را در منزل به قتل رسانده بود، تحت تعقیب پلیس پایتخت قرار گرفت. 

فرار مرد شیشه ای بعد از قتل همسر

عبارات مهم : جنایت

مرد شیشه ای که با ضربه های مرگبار چاقو همسرش را در منزل به قتل رسانده بود، تحت تعقیب پلیس پایتخت قرار گرفت.

به گزارش جام جم، ساعت 19 چهارشنبه 17 آبان امسال، یکی از ماموران کلانتری 115 رازی با محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از قتل زنی جوان در طبقه چهارم منزل ای در محله گمرک خبر داد. بعداز این تماس بازپرس جنایی همراه تیم بررسی صحنه جرم پلیس و پزشکی قانونی در محل جنایت حاضر شدند. آنها با حضور در طبقه چهارم که محل جنایت بود با جسد غرق در خون زنی 32 ساله روبه رو شدند.

بررسی های اولیه تیم جنایی نشان می داد او براثر ضربه های جسم سخت که به سرش اصابت کرده و بیش از 20 ضربه چاقو ازپای درآمده هست. با هماهنگی قضایی جسد زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافته و با دستور بازپرس جنایی تحقیقات جهت رازگشایی از این جنایت هولناک شروع شد.

فرار مرد شیشه‌ای پس‌ از قتل همسر

ماموران در جریان تحقیقات متوجه شدند پسر 12 ساله، خانواده نخستین فردی بوده که جسد مادرش را یافته و به پلیس و اورژانس زنگ زده که تحقیق از او شروع شد.

پسر نوجوان به افسر تحقیق گفت: بیرون از منزل بودم. حدود ساعت شش عصر به منزل بازگشتم چند بار مادرم را صدا زدم که پاسخگو نبود. وسایل منزل کمی به هم ریخته بود. روی در کمد دیواری رد خون بود. با دیدن این صحنه زیاد ترسیدم. از پدرم خبری نبود. همین طور که اتاق ها را جهت یافتن مادرم جست وجو می کردم، متوجه شدم برق حمام روشن است.

مرد شیشه‌ای که با ضربه‌های مرگبار چاقو همسرش را در منزل به قتل رسانده بود، تحت تعقیب پلیس پایتخت قرار گرفت. 

وی افزود: سراسیمه به آنجا رفتم و دیدم مادرم غرق در خون داخل حمام افتاده هست. شوکه شده است بودم، صدایش نمی آید. به اورژانس زنگ زدم و راجع به وضع مادرم به آنها گفتم که تکنیسین آنجا تلفنی از من خواست اقداماتی تا پیش از آمدن امدادگران اورژانس انجام دهم. هر کاری که آنها گفتند انجام دادم. با آمدن امدادگران زمانی که آنها اوضاع مادر را بررسی کردند، به من گفتند خیلی دیر شده است و او فوت کرده است.

پسر مقتول ادامه داد: مادرم کارمند حوزه علمیه در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران بود. او زن خوب و مهربانی بود. پدرم معتاد است و شیشه مصرف می کند. همین باعث بروز مشکلاتی میان او و مادرم شده است بود. واکنش‌ها درستی با مادرم نداشت. مادرم جهت تامین هزینه زندگی مان کار می کرد. پدرم از اعتیادش دست برنمی داشت و هر لحظه با مادرم درگیری داشت. او مادرم را به قتل رسانده است.

با بررسی کمد دیواری مشخص شد رد دست خونین روی در، متعلق به همسر مقتول بوده است.

فرار مرد شیشه‌ای پس‌ از قتل همسر

با هماهنگی قضایی جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. با دستور بازپرس شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جست وجو جهت دستگیری مرد همسرکش را شروع کردند. قرار شد خانواده مقتول که در شهرستان زندگی می کردند نیز جهت تحقیقات به پلیس آگاهی فراخوانده شوند.

همیشه درگیری داشتند

مرد شیشه‌ای که با ضربه‌های مرگبار چاقو همسرش را در منزل به قتل رسانده بود، تحت تعقیب پلیس پایتخت قرار گرفت. 

یکی از زنان همسایه که از این جنایت هولناک بشدت شوکه شده است بود، به جام جم گفت: «آذر و شوهرش هر لحظه با هم دعوا داشتند و بارها صدای مشاجره ارزش را شنیده بودم. جعفر کار مناسبی نداشت و به گفته پسرش، بعضی وقت ها تراکت پخش می کرد. او از چند سال پیش به شیشه اعتیاد داشت و آذر هم سر همین مساله با او درگیر بود تا آنجا که دو هفته پیش قهر کرد و به منزل خواهرش رفت، ولی دوباره برگشت.»

زن همسایه راجع به روز اتفاق گفت: «ساعت 4 بعدازظهر صدای مشاجره آذر و جعفر را شنیدم. با این تصور که دعوا خانوادگی هست، دخالت نکردم و چند دقیقه بعد صدای هردویشان خاموش شد. همه چیز آرام شده است بود تا این که دو ساعت بعد، ناگهان صدای فریاد ابوالفضل بلند شد. چند دقیقه بعد امدادگران اورژانس آمدند، ولی هنگامی که وارد منزل شدند، جسد آذر را در حمام پیدا کردند. بعد هم پلیس آمد و جسد را از منزل بیرون برد.»

فرار مرد شیشه‌ای پس‌ از قتل همسر

واژه های کلیدی: جنایت | پزشکی | اورژانس | تحقیقات | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog