cerastes سواری کرمان میلیون دوچرخه

cerastes: سواری کرمان میلیون دوچرخه زاهدان دوچرخه سوار دوچرخه سواری ورود تیم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل واعظی به توهین‌ علیه مدیر شرکت انرژی اتمی در راهپیمایی روز قدس

رئیس دفتر مدیر جمهوری با اشاره به سردادن شعارهایی توهین آمیز از سوی عده ای به مدیر شرکت انرژی اتمی اظهار کرد: امیدوارم آنان که نظرات متفاوتی دارند، باور کنند که

تصویر العمل واعظی به توهین‌ علیه مدیر شرکت انرژی اتمی در راهپیمایی روز قدس

تصویر العمل واعظی به توهین علیه مدیر شرکت انرژی اتمی در راهپیمایی روز قدس

عبارات مهم : انرژی

رئیس دفتر مدیر جمهوری با اشاره به سردادن شعارهایی توهین آمیز از سوی عده ای به مدیر شرکت انرژی اتمی اظهار کرد: امیدوارم آنان که نظرات متفاوتی دارند، باور کنند که منطق، بهتر و کارسازتر از توهین است.

به گزارش ایلنا، محمو واعظی مدیر دفتر مدیر جمهور در حساب کاربری خود در اینستاگرام با اشاره به سردادن شعارهایی توهین آمیز از سوی عده ای به مدیر شرکت انرژی اتمی در راهپیمایی روز قدس نوشت:

« متاسفانه در حین راهپیمایی روز جهانی قدس که همه باید علیه رژیم جنایتکار صهیونیستی و حامیان آمریکایی و منطقه ای اش فریاد بکشند؛ بعضی افراد به جناب آقای دکتر صالحی بی احترامی کردند. ولایت پذیری، علاقه به کشور و مردم، همچنین تلاش های صادقانه و ارزنده ایشان در پیشبرد فناوری هسته ای کشور، بویژه در سالهای اخیر، انکار ناپذیر است.

بی تردید حتی اگر عده ای چشم در برابر حقیقت ببندند؛ آیندگان تلاش های این همکار خدوم و صبور دولت جهت کشور عزیزمان ایران را خواهند ستود و اجرشان نزد خداوند متعال و قدرشناسی ارزش به وسیله ملت شریف کشور عزیزمان ایران محفوظ خواهد بود.

امیدوارم آنان که نظرات متفاوتی دارند، باور کنند که منطق، بهتر و کارسازتر از توهین است.»

تصویر العمل واعظی به توهین‌ علیه مدیر شرکت انرژی اتمی در راهپیمایی روز قدس

واژه های کلیدی: انرژی | ایران | تصویر | راهپیمایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog