cerastes سواری کرمان میلیون دوچرخه

cerastes: سواری کرمان میلیون دوچرخه زاهدان دوچرخه سوار دوچرخه سواری ورود تیم

گت بلاگز سیاسی مسئولان باید مواظب حق مردم باشند ، حضور مردم در صحنه های متفاوت مانع بروز جنگ شده است است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: حضور مردم در صحنه های متفاوت مانع ایجاد جنگ تازه علیه کشورمان بوده و قدرت نظامی جمهوری اسلامی هم در کنار آن یکی از عوامل تاثیر

مسئولان باید مواظب حق مردم باشند ، حضور مردم در صحنه های متفاوت مانع بروز جنگ شده است است

“محمدنبی حبیبی” دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی کلوب خبرنگاران، با اشاره به بخش هایی از بیانات امروز مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور اطراف ” اینکه می بینید دشمن های وقیح و گردن کلفت در برابر جمهوری اسلامی از هر عمل مشکل اجتناب می کنند، به خاطر حضور مردم هست؛ از مردم می ترسند. به معنای واقعی کلمه می ترسند”، اظهار داشت: حضور مردم یکی از مهم ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بود و اگر در صحنه هایی که حضور مردم کلیدی است با ضعف حضور مواجه شویم مطمئنا طمع دشمن های جهت برخورد با ما زیاد می شود.
وی افزود: یکی از اصول مهم دفاع از انقلاب حضور گسترده مردم در صحنه های متفاوت از جمله انتخابات است بنابراین باید مسئولان تمام تلاش و تلاش خود را بکار گیرند تا حضور مردم در انتخابات پرشور و گسترده باشد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بخشی دیگر از بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه “مسئولانی که انتخابات را بر عهده دارند، چه در وزارت کشور، چه در شورای نگهبان، چه در صداوسیما است و جاهای دیگر، امانت مردم را حفظ کنند؛ این آراء مردم، این حضور مردم، امانت مردم هست، هرگز خدای نکرده کسانی به این امانت دست درازی کنند، گفت: سابقا رهبر معظم انقلاب به حق الناس بودن آرای مردم اشاره کردند بنا بر این مهم مسئولان باید مواظب حق مردم باشند.
حبیبی گفت : اگر خدایی ناکرده مردم اعتماد نکنند پای صندوق بیایند بزرگترین ضربه به انقلاب است و همگان موظف اند جهت حفظ حق الناس مردم تمام تلاششان را بکار گیرند.
وی تصریح کرد: بعضی از مسئولان در دولت فعلی و در دولتهای گذشته ادعا میکردند که روی کار آمدن آنان از ایجاد جنگی تازه علیه کشورمان جلوگیری کرده است این مسئله ادعای درستی نیست.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: حضور مردم در صحنه های متفاوت مانع ایجاد جنگ تازه علیه کشورمان بوده و قدرت نظامی جمهوری اسلامی هم در کنار آن یکی از عوامل تاثیر گذار است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | مسئولان | انتخابات | حبیبی | انتخابات | رهبری | حضور مردم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog