cerastes سواری کرمان میلیون دوچرخه

cerastes: سواری کرمان میلیون دوچرخه زاهدان دوچرخه سوار دوچرخه سواری ورود تیم

گت بلاگز علمی پزشکی فرصت تازه جهت استارت‌آپ‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: نمایشگاه اینوتکس فرصتی جهت جذب سرمایه های داخلی و خارجی هست.

فرصت تازه جهت استارت‌آپ‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

مهدی صفاری نیا مدیر پارک فناوری پردیس در گفتگو با خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به برگزاری نمایشگاه اینوتکس اظهار داشت: نمایشگاه اینوتکس به واسطه پارک پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری برگزار می شود و این نمایشگاه فرصتی جهت حضور شرکت های دانش بنیان جهت معرفی محصولات فناورانه ارزش است.

وی عنوان کرد: در این نمایشگاه خلاقیت افراد نخبه تقویت شده است و فرصتی جهت معرفی محصولات و طرح های آنها فراهم می شود

فرصت تازه جهت استارت‌آپ‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

صفاری نیا تأکید کرد: نمایشگاه بین المللی اینوتکس جهت استارت آپ های دانشگاهی فرصتی جهت شناسایی محصولات نخبگان دانشگاهی جهت جذب سرمایه گذاری محسوب می شود.

وی ادامه داد: جهت استارت آپ های دانشگاهی در نمایشگاه اینوتکس یک پاویون جداگانه ای در نظر گرفته شده است است وتا اختراعات و همچنین نوآوری ها در فضای جداگانه ای عرضه شود.

صفاری نیا ادامه داد: در این نمایشگاه 20 طرح مخصوص ایرانیان خارج از کشور و 15 دانش فنی با نشانه سرمایه گذاری به نمایش گذاشته شده است است.

وی اظهار داشت: نشست بین المللی شبکه سازی نوآوری با نشانه کارآفرینی در حوزه محیط زیست شهری جهت جذب سرمایه گذاری انجام می شود و عالی ترین شرکت های ایرانی و استارت آپ های دانشگاهی در این نمایشگاه حضور دارند.

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: نمایشگاه اینوتکس فرصتی جهت جذب سرمایه های داخلی و خارجی هست.

وی گفت: در این نمایشگاه فعالان نوآوری و فناوری حضوری پررنگ دارند و این مناسبت می تواند باعث همکاری و همیاری زیاد شرکت های دانش بنیان شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فناوری | محصولات | نمایشگاه | سرمایه گذاری | اینوتکس | نواوری | استارت آپ دانشگاهی | شرکت های دانش بنیان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog